Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 11:10:22

Під час пожежі загинув 64-річний господар будинку

02.12.2020   07:37Агенцiя

Трагічний випадок стався 30 листопада у с. Мньов, що на території Михайло-Коцюбинської селищної громади.

Повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Гоголя надійшло о 16:59 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області.

За викликом на місце події прибули два відділення вогнеборців з обласного центру та відділення 63-ої Державної пожежно-рятувальної частини з м. Славутича. На той момент вогонь майже повністю охопив будівлю.

Під час ліквідації рятувальники у приміщенні виявили тіло 64-річного господаря будинку. Чоловік, повертаючись додому, побачив загоряння, забіг у помешкання аби вимкнути електромережу, проте, надихавшись небезпечних продуктів горіння, знепритомнів і загинув.

Ймовірною причиною трагедії послужило коротке замикання електромережі.

УДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини