Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 08:22:19

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

01.12.2020   13:04Агенцiя

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Вогнем пошкоджено 4 житлові будинки та гараж, нажаль, одна людина загинула.

Трагічний випадок стався 30 листопада у с. Мньов, що на території Михайло-Коцюбинської селищної громади. Повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Гоголя надійшло о 16:59 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області.

За викликом на місце події прибули два відділення вогнеборців з обласного центру та відділення 63-ої Державної пожежно-рятувальної частини з м. Славутича. На той момент вогонь майже повністю охопив будівлю.

Під час ліквідації рятувальники у приміщенні виявили тіло 64-річного господаря будинку. Чоловік, повертаючись додому, побачив загоряння, забіг у помешкання аби вимкнути електромережу, проте, надихавшись небезпечних продуктів горіння, знепритомнів і загинув. Ймовірною причиною трагедії послужило коротке замикання електромережі.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20

Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини