Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 05:41:42

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

01.12.2020   12:18Агенцiя

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Участь у заході взяли перший заступник та заступники керівника обласної прокуратури, керівники структурних підрозділів, місцеві прокурори.

Сергій Олександрович привітав колег зі святом та вручив відомчі відзнаки прокуратури України.

«Дякую Вам за відданість роботі та сумлінне виконання службових обов’язків, за Вашу професійність та витримку, а Вашим сім’ям за підтримку та терпіння» – сказав Сергій Василина. Також керівник побажав прокурорам міцного здоров’я, миру і злагоди.

За високий професіоналізм та особистий внесок у зміцнення законності в державі, наказами Генерального прокурора трьох співробітників обласної прокуратури нагороджено нагрудними знаками «За сумлінну службу в органах прокуратури» та двох – грамотами Генерального прокурора.

Окрім того. до державного свята працівників прокуратури заохочено керівництвом Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської обласної ради.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини