Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 06:10:15

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради

01.12.2020   11:58Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

Аудитори виявили порушення під час нарахування та виплати працівникам лікарні заробітної плати, а саме: здійснення виплат стимулюючого характеру працівникам лікарні без дотримання режиму економії бюджетних коштів за рахунок додатково виділених коштів з місцевого бюджету та за відсутності відповідних кошторисних призначень із нарахуванням єдиного соціального внеску на суму майже 500 тис. грн.

Установлено зайву сплату коштів за придбані медичні вироби, недоотримання орендної плати, покриття витрат орендарів щодо сплати вартості поточних ремонтів приміщень, понаднормове списання пального на роботу автомобільної техніки на суму понад 112 тис. грн.

Окрім того, за відсутності затвердженого органом управління річного фінансового плану лікарня здійснила витрати на капітальні інвестиції (придбано комп’ютерну техніку, лабораторне та медичне обладнання) на загальну суму 917 тис. грн та встановлено недонарахування заробітної плати.

За недотримання законодавства з фінансових питань 3 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано орган управління. Матеріали передані до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.