Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 09:04:04

Розглянуті питання щодо готовності служб цивільного захисту та органів управління до взаємодії під час зимового періоду

01.12.2020   07:42Агенцiя

30 листопада у Чернігівській ОДА відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання були розглянуті питання зростання випадків загибелі і травмування людей під час пожеж, запобігання надзвичайним ситуаціям на найбільш уразливих об'єктах і системах життєзабезпечення діяльності, а також стан готовності до виконання спільних заходів, взаємодії органів управління і служб цивільного захисту під час ускладнення дорожнього руху у зимовий період.

Крім того, у режимі відеоконференції із залученням новопризначеного керівного складу органів місцевого самоврядування були проведенні командно - штабні навчання з напрямку організації реагування органів управління та сил цивільного захисту на загрози осінньо - зимового періоду.

За результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначено ряд заходів, які необхідно вжити з метою мінімізації можливих негативних наслідків під час осінньо - зимового періоду.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:38

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 січня по 8:00 18 січня 2021 року.

Фахівцями Держпродспоживслужби Чернігівщини виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби Чернігівщини виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 08:03

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Прокуратура через суд вимагає забезпечити належне збереження об’єкту природно-заповідного фонду

Прокуратура через суд вимагає забезпечити належне збереження об’єкту природно-заповідного фонду 07:46

Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду відкрито провадження у справі за позовом Ніжинської місцевої прокуратури до Савинської сільської ради Козелецького району про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Панський парк» в натурі (на місцевості).