Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 16:37:31

Розглянуті питання щодо готовності служб цивільного захисту та органів управління до взаємодії під час зимового періоду

01.12.2020   07:42Агенцiя

30 листопада у Чернігівській ОДА відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання були розглянуті питання зростання випадків загибелі і травмування людей під час пожеж, запобігання надзвичайним ситуаціям на найбільш уразливих об'єктах і системах життєзабезпечення діяльності, а також стан готовності до виконання спільних заходів, взаємодії органів управління і служб цивільного захисту під час ускладнення дорожнього руху у зимовий період.

Крім того, у режимі відеоконференції із залученням новопризначеного керівного складу органів місцевого самоврядування були проведенні командно - штабні навчання з напрямку організації реагування органів управління та сил цивільного захисту на загрози осінньо - зимового періоду.

За результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначено ряд заходів, які необхідно вжити з метою мінімізації можливих негативних наслідків під час осінньо - зимового періоду.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.