Поліція за кілька годин встановила причетного до вбивства чоловіка
Вночі співробітники Ніжинського відділу поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області затримали особу, яка вчинила вбивство неподалік залізничного вокзалу у селі Вертіївка.
Про виявлення тіла поліцію повідомив анонім о пів на третю ночі. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції та оперативники. На тілі особи були множинні ножові поранення та гематоми.
В ході першочергових заходів оперативники встановили, що до вбивства 63-річного мешканця Вертіївки причетний його 39-річний родич.
З місця скоєння злочину вилучено автомобіль «ВАЗ 2106» та мобільні телефони потерпілого і підозрюваного, які лежали в салоні. На відстані десяти метрів від транспортного засобу був розкиданий одяг обох чоловіків.
Під час огляду помешкання підозрюваного поліцейські виявили та вилучили одяг та ніж зі слідами крові.
Зрештою родич вбитого зізнався у скоєнні злочину, причиною якого стали складні стосунки між чоловіками.
Поліція затримала чоловіка в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі відкрили провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – вбивство, що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.