Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 12 жовтня 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Майське О 16 год. 40 хв. сталася пожежа грубих кормів. Вогнем знищено 0,4 т сіна. Причина – дитячі пустощі з вогнем сина господарки 2005 р.н. Збиток – 100 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Гоголя О 19 год. 19 хв. в під’їзді 2-х поверхового житлового будинку сталася пожежа в електрощитовій. Вогнем знищено електролічильники та проводку. Причина – коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Інші повідомлення:
О 17 год. 42 хв. в м. Чернігові, по вул. Мстиславська, в зачиненій квартирі №11 у непритомному стані знаходилась господарка гр. Мишко Г.Ф, 1941 р.н. Силами відділення 3 ДПРЧ, за допомогою висувної драбини, двері квартири були відчинені з середини. Господарку було передано працівникам швидкої медичної допомоги.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.