Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 20:41:12

Прокурор відстояв в апеляційному суді вирок стосовно наркоторговця

27.11.2020   07:54Агенцiя

Чернігівським апеляційним судом 24 листопада 2020 року залишено в силі вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким місцевого мешканця засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 Кримінального кодексу України.

Прокурор з урахуванням вагомих доказів, наданих суду, довів, що чоловік виготовляв у гаражі батька психотропну речовину – амфетамін. Для цього придбав прекурсори в особливо великому розмірі, які зберігав за місцем свого проживання.

У подальшому, шляхом змішування прекурсорів, виготовив майже 2 г амфетаміну, що є великим розміром, та, маючи на меті його збут, розфасував у 12 полімерних пакетиків.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину частково та повідомив, що придбаний ним амфетамін зберігав для власного вживання. Вилучені прекурсори не мав наміру використовувати для виготовлення психотропних речовин.

Проте, прокурором надано неспростовні докази того, що зловмисник самостійно виготовляв амфетамін з метою збуту і ця його діяльність є давно налагодженою схемою заробітку грошей.

Апеляційну скаргу адвоката обвинуваченого, в якій він просив закрити справу у зв’язку з недоведеністю вини його підзахисного, залишено без задоволення.

Відтак, вирок суду, яким чоловіка визнано винуватим у незаконному виготовленні та зберіганні з метою збуту амфетаміну у великих розмірах, а також незаконному придбанні та зберіганні прекурсорів в особливо великих розмірах з метою їх використання для виготовлення психотропної речовини, набрав законної сили.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини