Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 17:19:24

У "Нових Яриловичах" українець втратив і бус і контрабандні цигарки

27.11.2020   07:46Агенцiя

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» місцевий житель прикордоння у спеціально обладнаному тайнику намагався провезти через кордон цигарки.

Опівночі, обравши смугу руху «червоний коридор» 43-річний чоловік сподівався, що кордон пройде швидко і без проблем, як порожній, бо окрім захованих цигарок, у своєму мікроавтобусі «Volkswagen» він більше нічого не перевозив.

Але коли прикордонники разом з митниками провели поглиблений огляд авто, то виявили тайник спеціально обладнаному паливному баку,  в якому були приховані тютюнові віроби.

Також цигарки були приховані і в запасному колесі. Загалом чоловік намагався нелегально провезти 2020 пачок цигарок торгових марок «DENIM» виробництва Німеччини та «MODENA» виробництва Республіки Вірменія.

Тютюнові вироби вилучили представники митниці. Окрім сигарет, водій позбувся й транспортного засобу української реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини