Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 08:54:50

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

26.11.2020   17:40Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Захворіли 103 чернігівців, 81 ніжинець та 32 прилучан. У Борзнянському районі виявлено 70 нових випадків, у Корюківському – 72, Новгород-Сіверському – 45, Менському – 36, Прилуцькому – 29, Сновському – 22, Куликівському – 20,  Чернігівському – 16, Бобровицькому – 13, Носівському – 9, Ніжинському – 5. З них 27 осіб перебувають на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

Сьогодні повідомили про вісім летальних випадків: чотири у Чернігові, два у Ніжині, по одному — у Прилуках та у Срібнянському районі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 145 осіб, 36 з них перебували на госпіталізації. У Чернігові одужали 19 осіб, у Ніжині – 17, у Корюківському районі – 16, у Борзнянському – 15, у Козелецькому – 14, у Ніжинському - 7, у Куликівському – 6, у Бахмацькому та Коропському – по 5, у Бобровицькому та Ріпкинському – по 8, у Менському, Семенівському та  Чернігівському – по 4, в Ічнянському, Варвинському та Новгород-Сіверському – по 3, у Сосницькому та Сновському – по 2.

Загалом на Чернігівщині 16 485 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 7159 пацієнтів одужало;
– 8473 — лікується амбулаторно;
– 573 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 253 летальних випадки;
– 27 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 914 ПЛР-досліджень, у закладах охорони здоров’я проведено 735 ІФА-тестів.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.