Житель Чернігівщини вимагає від Кабміну півмільйона за "карантин вихідного дня"
Про це повідомляє прес-служба суду.
Житель Чернігівської області подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва, в якому просить скасувати постанову уряду про введення в Україні карантину вихідного дня та стягнути з Кабінету міністрів компенсацію за заподіяну моральну шкоду у розмірі півмільйона гривень.
"Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов жителя Чернігівської області до Кабінету міністрів. Серед вимог – скасувати постанову уряду, якою було введено "карантин вихідного дня", - сказано у повідомленні.
В суді уточнили, що йдеться про оскарження змін до постанови уряду "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", внесених 11 листопада 2020 року.
Крім цього, позивач просить суд стягнути з Кабінету міністрів на його користь компенсацію за заподіяну моральну шкоду у розмірі 500 тис. грн.
"Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, минулого тижня до ОАСК надійшло три позови про оскарження карантину вихідного дня, встановленого рішенням уряду. Наразі відкрито провадження у справах за двома позовами, третю позовну заяву суд залишив без руху для усунення позивачем недоліків.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.