Виявлено 527 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Захворювання виявили у 61 чернігівця, 45 ніжинців, 19 прилучан, 125 жителів Корюківського району, 50 – Ріпкинського, 37 – Борзнянського, 19 – Семенівського, 17 – Козелецького та 18 – Срібнянського. По 21 випадку в Ніжинському і Новгород-Сіверському районах, по 22 у Коропському й Сосницькому, 16 у Чернігівському, 15 у Прилуцькому. Дванадцять хворих у Ічнянському районі, один у Куликівському, двоє у Бахмацькому, стільки ж у Менському та Носівському. З них 18 осіб перебувають на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
Сьогодні повідомили про ще один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, помер 57-річний чоловік з Прилуцького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 117 осіб. З них п’ятеро чернігівців, 16 жителів Борзнянського району, 14 – Корюківського, 11 – Козелецького та шість – Ніжинського. По вісім одужавших у Бахмацькому, Куликівському і Ріпкинському районах, по сім у Бобровицькому, Новгород-Сіверському й Менському. По чотири хворих одужало в Ічнянському та Семенівському районах, по три у Сновському, Чернігівському, Носівському і Городнянському. З них 28 людей перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 15 932 випадки інфікування COVID-19, з них:
– 7014 пацієнтів одужало;
– 8077 — лікується амбулаторно;
– 569 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 245 летальних випадків;
– 27 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 960 ПЛР-досліджень. 740 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.