Ситуація у Прилуцькій лікарні контрольована
Вночі, 25 листопада, у Прилуцькій центральній міській лікарні сталося коротке замикання електромереж із задимленням без подальшого горіння.
Через це відбулося знеструмлення терапевтичного відділення, у якому перебували 36 хворих на коронавірусну хворобу. Лікарі та персонал терміново перевели хворих до інших відділень, де вони отримують необхідну допомогу.
За попередньою інформацією, замикання сталося в ході ремонтних робіт у кардіологічному відділенні. Жодна особа не постраждала.
Роботи по відновленню електропостачання тривають.
За дорученням голови Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко, для з’ясування причин та обставин на місце події виїхав начальник Управління охорони здоров’я Петро Гармаш. Він зустрінеться з керівництвом лікарні та представниками Прилуцької міської ради для напрацювання плану подальших дій.
За повідомленням Управління ДСНС України у Чернігівській області, на місце події залучалось 2 відділення 12 ДПРЧ м. Прилуки (7 чоловік особового складу, 2 одиниці техніки).
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.