Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 16 по 23 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Вогнеборцями врятовано 3 особи та ліквідовано 37 пожеж, 27 з яких виникло в житловому секторі громадян, 3 на транспорті, 3 сміття, 2 на об'єктах та 2 інші. Під час пожеж, нажаль, 2 особи загинуло, ще 2 отримали травми.
22 листопада о 23:22 у м. Ніжині по пров. Південному, 8 сталася пожежа в одному з помешкань триквартирного житлового будинку. Вогнеборці 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини, які оперативно прибули за викликом врятували з небезпечної зони 60-річного господаря квартири №3. Чоловіка з діагнозом "опіки обличчя та верхніх кінцівок II-III ступеня, опіки верхніх дихальних шляхів" каретою швидкої медичної допомоги госпіталізовано до реанімаційного відділення Ніжинської центральної міської лікарні. Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило порушення господарем правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі.
Фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено біля с. Смолин Чернігівського району.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини тричі залучалися до проведення аварійних робіт під час дорожньо-транспортних пригод, а також 19 разів для надання допомоги громадянам, проведення інших невідкладних робіт, виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
До уваги пасажирів! Тимчасові зміни в роботі маршрутів №1, 26 і 27 09:53
З 14 жовтня, у звʼязку з перекриттям вул. Самоквасова через ремонтні роботи, вносяться зміни до руху громадського транспорту.
У Коропі поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого водія, який спричинив ДТП 09:28
Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканки селища Короп про те, що невідомий чоловік, керуючи автомобілем Daewoo Lanos, в’їхав у її паркан, а потім пошкодив господарську будівлю.
Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47
У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.

15 жовтня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1330 Російська агресія - Day 1330 Russian aggression
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.