Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 17:49:10

Виявлено 786 нових випадків COVID-19

21.11.2020   17:08Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 листопада в області зафіксовано 786 нових випадків COVID-19.

ПЛР-тести підтвердили захворювання у 172 чернігівців, 98 ніжинців, 74 жителів Куликівського району, 71 – Сосницького, 69 – Корюківського, 55 – Борзнянського. 38 інфікованих у Ніжинському районі, 34 - у Бахмацькому, 32 - у Менському, 31 - у Чернігівському. По п’ять хворих - у Городнянському та Новгород-Сіверському, по одному - в Прилуцькому, Срібнянському, Талалаївському та Варвинському районах, два - у Носівському, стільки ж у Прилуках. 27 випадків у Бобровицькому районі, 25 - у Семенівському, 20 - у Ріпкинському, 13 - у Козелецькому та 9 - у Сновському. З них 29 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо ще дев’ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли двоє чоловіків з Чернігова, 81 та 71 років, двоє з Чернігівського району – чоловік та жінка (інформація щодо віку встановлюється), 69-річна жителька Борзнянського району та 72-річна з Прилук. Двоє померлих 81-річних чоловіків з Прилуцького району і один 52-річний чоловік з Бахмацького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 196 осіб. З них тридцять один чернігівець, 19 ніжинців, шістнадцять жителів Чернігівського району, п’ятнадцять Бобровицького, 12 – Козелецького, чотирнадцять – Корюківського, 11 – Борзнянського. По 13 одужавших у Бахмацькому і Ніжинському районах, по вісім - у Ріпкинському та Менському, по сім - у Носівському, Сосницькому і Новгород-Сіверському. Одужали троє жителів Городнянського району, шестеро - Семенівського, стільки ж Куликівського. З них тридцять сім хворих перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 13 945 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 6451 пацієнт одужав;
– 6698 — лікується амбулаторно;
– 534 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 236 летальних випадків;
– 26 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 1155 ПЛР-досліджень. 890 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

– Сьогодні ми отримали черговий антирекорд по захворюваності COVID-19 в області. Крім цього маємо найбільшу кількість летальних випадків за весь час пандемії. Ситуація вимагає реагування і впроваджений карантин «вихідного дня» має зменшити спалах інфікування, адже саме у вихідні люди найбільше контактують один з одним. Закликаємо вас дотримуватись усіх обмежень. Таким чином, ми хоч і не зупинимо повністю поширення вірусу, але зможемо значно зменшити навантаження на медичні заклади, які працюють без перерв та вихідних, – зазначив  заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини