Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень вилучено 124 кг незаконно виловленої риби
За тиждень з 12 по 19 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 29 порушень Правил рибальства.
Так, складено сім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в т.ч. два з ознаками кримінальних правопорушень, 12 протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один - за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).
Крім цього, складено дев’ять актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 16 кг риби та 25 од. сіток.
«Всього у порушників вилучено 124 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 31 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 1 270 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 27 368 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.
Для прикладу, 15 листопада в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Козелецького району викрито жителя Житомирської області, який за допомогою 3 од. сіток «рамка» виловив 2 кг риби: плітка 10 екз., окунь – 4 екз. та 1 екз. синця. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 1 003 грн. На громадянина складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який було направлено до Козелецького районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності.
17 листопада під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів у м. Чернігів було виявлено місцевого жителя, який продавав живу рибу у несанкціонованому місці продажу – з тротуару на проспекті Миру. Документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифіката якості у громадянина не було. На особу складено протокол за ст. 88 - 1 КУпАП. Рибу (плітка), загальною вагою 7 кг, вилучено. Матеріали справи передано до Деснянського районного суду м. Чернігова.
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression