Ніжин: обрано секретаря міської ради, заступників міського голови та затверджено склад виконкому
17 листопада на першій сесії Ніжинської міської ради VIII таємним голосуванням було обрано секретаря Ніжинської міської ради – Хоменка Юрія Юрійовича.
Затвердили на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Вовченка Федора Івановича.
Затвердили на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Смагу Сергія Степановича та Грозенко Ірину Вікторівну.
Керуючого справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради - Салогуба Валерія Володимировича.
Новий склад депутатів міської ради своїм рішенням затвердив склад постійних депутатських комісій Ніжинської міської ради.
Затвердили персональний склад виконавчого комітету у кількості 7 чоловік:
1. Кодола Олександр Михайлович – міський голова.
2. Хоменко Юрій Юрійович – секретар Ніжинської міської ради.
3. Вовченко Федір Іванович – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
4. Смага Сергій Степанович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
5. Величко Людмила Миколаївна – голова Ніжинської ветеранської організації.
6. Галіч Юлія Володимирівна.
7. Дорохін Володимир Гранлісович – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.