У Чернігові потрібні перевізники на дачні маршрути
Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради буде оголошувати новий конкурс на перевезення за маршрутами 9, 22 та 36.
Раніше на ці маршрути вже оголошувався конкурс з пприйомом заявок до 12 листопада, але жодної не надійшло. На сьогодні з дачних маршрутів обслуговуються тільки 36 та 46, для інших перевізників шукають.
Причини відсутності бажаючих – як зниження пасажиропотоку, так і карантинні обмеження. Все це негативно впливає на економічну складову і перевізники не зацікавлені в роботі на цих маршрутах.
- Ми будемо знову оголошувати конкурс на ці маршрути, мабуть будемо об’єднувати 36 та 9, щоб в комплексі це було комусь більш цікаво. Ми розуміємо, що дачні маршрути більш затребувані навесні, тому в нас є час, - зазначив Олександр Рижий.
За повідомленням Управління транспорту, з 16 листопада 2020 року автобусний маршрут загального користування №9 "Лікеро-горілчаний завод — Дачі (Жавинка)" відновив свою роботу завдяки тому, що до його обслуговування залучений тимчасовий перевізник. Також на осінньо-зимовий період для автобусних маршрутів №9 та №36с змінені графіки руху.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.