Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 18:40:11

СБУ викрила голову міської об’єднаної територіальної громади на хабарі у понад 600 тисяч гривень

13.11.2020   09:53Агенцiя

Служба безпеки України викрила на корупції голову однієї з міських об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

За попередніми даними слідства, посадовець вимагав гроші у представника місцевої комерційної структури, яка займається ремонтно-будівельними роботами. За 630 тисяч гривень фігурант, який програв місцеві вибори, обіцяв підряднику вирішити питання щодо укладення договору на проведення капремонту спортивного комплексу для громади.

Правоохоронці затримали посадовця у власному автомобілі після передачі всієї суми неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру і обрання судом міри запобіжного заходу.

У межах кримінального провадження за ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Встановлюється можлива причетність інших посадових осіб до протиправної діяльності.

Заходи з викриття корупції проводились спільно зі слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Києві під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини