Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 13:11:29

Дорожні роботи у Чернігові добігають кінця

12.11.2020   11:14Агенцiя

Останнім об’єктом - на ділянці по вулиці Володимира Дрозда, що у мікрорайоні Коти - у місті фінішують дорожні роботи, заплановані на цей рік.

Тут проводиться  поточний ремонт дороги загальною протяжністю 840 метрів. Розпочали його  півтора місяці тому і ось завершують. Сьогодні інтенсивно працюють над укладанням вирівнюючого шару асфальтобетону. Значний обсяг ремонту вже позаду, розповідає директор шляхо-будівельного управління №14 Олександр Харчук.

- Які роботи ми мали виконувати: переобладнати 1500 метрів погонних гранітного бортового каменю, після цього 4-5 сантиметрів фрезерування старого покриття, яке необхідно зняти. Потім прокласти вирівнюючий шар покриття 6 сантиметрів. Далі прокладають геотекстиль і спеціальний хателіт для бетонного покриття. І після всього необхідно буде прокласти верхній шар асфальтобетонного покриття 5 сантиметрів, - перерахував він.

Фінансування дорожніх робіт на цьому об’єкті проводиться за рахунок коштів з міського бюджету. Загальна вартість - близько 10 мільйонів гривень. За словами Олександра Харчука, завершити ремонт на цій ділянці та повністю відкрити рух для транспорту планують протягом трьох днів.

Варто зазначити, що 2020 рік для дорожників Чернігова став надзвичайно продуктивним. Так, протягом цього року в обласному центрі відремонтували 37 вулиць. На 26-ти провели поточний ремонт, на 11 - капітальний. Крім того, 1 вулицю на Шерстянці побудували з нуля, реконструювали 2 транспорті розв’язки.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.