Виявлено 199 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 листопада в області зафіксовано 199 нових випадків COVID-19.
Захворювання виявлено у 98 чернігівців, двох ніжинців, 38 жителів Ічнянського району, 26 – Корюківського, 15 – Семенівського. По чотири інфікованих у Сосницькому, Чернігівському та Носівському районах. Семеро хворих у Борзнянському та один у Менському районах. З них сімнадцять осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
Стало відомо про п’ять летальних випадків в області. Усі померлі мали супутні захворювання. Висловлюємо щирі співчуття їх рідним та близьким.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 78 хворих. З них п’ять чернігівців, семеро ніжинців, четверо прилучан, 10 жителів Ічнянського району, 7 – Козелецького, п’ять – Бобровицького. По два одужавших у Талалаївському, Чернігівському та Менському районах, по дев’ять у Бахмацькому і Носівському. Четверо хворих одужало у Прилуцькому районі, шестеро у Борзнянському, стільки ж у Корюківському. З них шестеро осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 10 564 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 5089 пацієнтів одужало;
– 4809 — лікується амбулаторно;
– 456 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 187 летальних випадків;
– 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 863 ПЛР-дослідження. 950 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.
– Міністерство охорони здоров’я повідомило, що через пандемію призупинені планові госпіталізації та операції. Проте ці обмеження не стосуються випадків, коли є загроза здоров’ю та життю пацієнтів. Також закликаємо не займатися самолікуванням і в разі появи симптомів ГРЗ звертатися до сімейного лікаря. Навіть амбулаторне лікування має проходити за призначенням спеціаліста та під його контролем. Бережіть себе, будьте уважними до свого стану здоров’я та дотримуйтесь рекомендацій МОЗ, – зауважив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.