Декларантам повернуто 9,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб
Протягом січня – жовтня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали 4 тисячі мешканців Чернігівської області.
Декларанти визначили до повернення з бюджету більше 10 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
Найбільшу кількість декларацій подано з метою отримання податкової знижки за навчання. А саме, у 3,4 тисячі декларацій задекларовано суму до повернення із бюджету близько 9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік з початку поточного року з бюджету повернуто 9,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб 3,7 тис громадянам області.
Зауважимо, що останній день подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік для громадян, які мають право на податкову знижку - 31.12.2020 року (включно).
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.