Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 січня, 09:33:17

Робота навчальних закладів Чернігова в умовах COVID-19 на сьогодні

10.11.2020   17:07Агенцiя

Ситуацію, зокрема по захворюваності на COVID-19, у навчальних закладах міста Чернігова обговорили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 10 листопада.

По дитсадкам станом на вчора загалом хворіє 257 працівників, це менше 9% із загальної кількості співробітників (2935 осіб). З них з підтвердженим COVID-19 – 27 осіб. Нових випадків за тиждень серед співробітників - 4, серед дітей – немає. На самоізоляції - 7 груп, повністю закриті 4 дитсадка: №57 – до сьогоднішнього дня включно, №22 і №17 – до 13 листопада, №24 – до 16 листопада. Це повідомив начальник управління освіти міськради Василь Білогура.

По школам: на лікарняному з підтвердженим COVID-19 знаходиться 27 педагогів, що становить 1% із загальної кількості (3099 осіб), та 18 дітей. Нових випадків за тиждень: 2 педагога, 1 дитина.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко окремо поцікавився, яким є результат протестних настоїв батьків, які минулого тижня вимагали повернення учнів 5-11 класів до очного навчання.

- Я ще раз наголошую, що я готовий і сам стояти поруч з таким же самим плакатом, але якби я не знав статистику і не розумів всіх ризиків, пов’язаних з медичним напрямком: кількістю хворих і т.д., - сказав він.

За словами керівника управління освіти, на минулому тижні в усіх класах з дистанційним навчанням всіх шкіл, в онлайн-режимі проводилися батьківські збори, на яких обговорювалося й це питання. Наразі інформація про результати опитування опрацьовується.

У інших містах України, зокрема Житомирі та Ужгороді, наразі у школах - дистанційне навчання. У Вінниці та Одесі – визначаються точково по закладах, в залежності від ситуації, у Києві (який у помаранчевій зоні) – теж визначаються по районах, окремо по класах та закладах, - повідомив Василь Білогура.

Як відомо, у Чернігові навчання учнів 5-11 класів зараз проводиться дистанційно. Навчання 1-4 класів - в очній формі, але зі зменшенням певної частини предметів (деякі з навчальних предметів переведені в дистанційну форму). За словами Василя Білогури, кожен навчальний заклад окремо визначається з тим, які це предмети. Діти на перервах постійно знаходяться під наглядом вчителя.

Міський голова профільним керівникам доручив більш точно та детально вивчити ситуацію щодо форми навчання у школах по іншим містам. Крім того, технічно вивчити ситуацію щодо можливості технічного дооснащення для оптимізації витрат на опалення в закладах загально-середньої освіти, оскільки зараз навчається, умовно, тільки третя частина дітей.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 09:14

26 січня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку 09:08

У зв’язку з трагедією, що сталася у Харкові, коли під час пожежі у пансіонаті «Золотий час» загинули 15 осіб, Президент України дав доручення створити державну комісію, яка з'ясовуватиме причини трагедії. Крім того, у Мінсоцполітики заявили, що терміново почнуть проводити перевірки подібних установ.

Презентували виставку

Презентували виставку "Українська революція 1917-1921: регіональний вимір" 08:18

22 січня в Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено презентацію виставки Українського інституту національної пам’яті «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір».

З підприємства стягнуто майже 70 тисяч гривень плати за порушення правил проїзду автомобільними дорогами

З підприємства стягнуто майже 70 тисяч гривень плати за порушення правил проїзду автомобільними дорогами 08:09

Господарський суд Київської області задовольнив позов Чернігівської обласної прокуратури, заявлений в інтересах Державної служби України з безпеки на транспорті, про стягнення із товариства з обмеженою відповідальністю плати за перевезення транспортним вантажу з перевищенням максимальних вагових параметрів.