Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 січня, 05:51:44

Оголошено додатковий конкурс інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР в 2021 році

09.11.2020   14:42Агенцiя

До уваги голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, органів місцевого самоврядування, та об’єднаних територіальних громад!

Регіональною конкурсною комісією з оцінки та забезпечення проведення відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Чернігівській області оголошено додатковий конкурс інвестиційних програм на 2021 рік.

Проведення Конкурсу передбачено Бюджетним кодексом України, Законом України «Про засади державної регіональної політики», постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами), наказом Мінрегіону від 24.05.2015 № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», та іншими нормативно-законодавчими актами.

Інвестиційні програми і проєкти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.

Однією з умов спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку є фінансування інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку (у тому числі проєктів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що відповідають пріоритетам, визначеним Стратегією сталого розвитку Чернігівської області до 2027 року, Плану заходів з реалізації у 2021–2023 роках Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року.

Перелік технічних завдань на додатковий конкурс інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2021 році:

Прискорення економічного зростання регіонів та територій

2.12. Забезпечення сталого управління побутовими відходами

2.8. Будівництво та модернізація водопровідно-каналізаційних систем

3.3. Формування регіональної спільноти проєктних менеджерів як ефективного стимулу розвитку Чернігівської області

3.10. Підтримка розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації

4.1. Регіональна кластеризація і кооперація агропромислового комплексу Чернігівської області

5.6. Активізація економічного розвитку в громадах, розташованих на територіях з особливими проблемами розвитку

Реалізація ініціативи Президента України «Туристичні магніти» України

1.12. Культурно-мистецький розвиток, доступ до послуг у сфері культури

1.14. Збереження пам’яток культурної спадщини

3.21. Розвиток туристично-рекреаційного потенціалу області

Основними умовами конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проєктів є їх відповідність таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проєктів, які передбачають будівництво, — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проєктної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються бюджетні кошти, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

5) загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. грн, а для інших проєктів - понад 1000 тис. гривень.

Для участі в додатковому конкурсі проєктів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2021 році, необхідно зареєструватися (якщо раніше не реєструвалися) та подати проєкт на новій он-лайн платформі державного фонду регіонального розвитку.

Подання проєктів для участі у додатковому конкурсному відборі відбуватиметься з 06 по 15 листопада 2020 року включно.

Подані проєкти, які не відповідають технічним завданням та умовам конкурсного відбору не будуть допущені до оцінювання регіональною комісією.

Контактна інформація:
Регіональний адміністратор он-лайн платформи – Понуренко Олександр
Телефон для довідок (0462) 675-648

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 60 нових випадків COVID-19

Виявлено 60 нових випадків COVID-19 16:33

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35

Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.