Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 15:34:22

Ніжин: голосування за Проекти громадського бюджету на 2021 рік розпочинається з 9 листопада по 22 листопада

07.11.2020   12:13Агенцiя

Голосування за Проекти громадського бюджету на 2021 рік розпочинається з 9 листопада 2020 року по 22 листопада 2020 року включно.

Підрахунок голосів 23 листопада 2020 року (в понеділок) розпочинається з 09-00 год.

У голосуванні можуть брати участь громадяни України, які досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України (ID-карта), зареєстровані та проживають на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.

Голосування проводиться на паперових бланках у відділі інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю - виконавчий комітет, площа імені Івана Франка,1. каб. №59 (4поверх) або шляхом передачі заповненого бланку для голосування до відділу.

На бланках для голосування з-поміж виставлених на голосування завдань може бути вибраний 1 (один) малий проект та 1 (один) великий проект.

Кожен громадянин має право проголосувати лише один раз.

Відділ працює з 08-00 год -17-00 год, перерва на обід з 13-00 до 14-00 год, субота та неділя вихідні дні.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини