Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 01:11:44

Держпродспоживслужба продовжує контролювати дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог

07.11.2020   10:11Агенцiя

Спеціалісти Козелецького територіального підрозділу Держпродспоживслужби продовжують роз’яснювальну роботу серед операторів ринку стосовно дотримання ними постанов 32 та 34 Головного державного санітарного лікаря України.

Спільні рейди проводяться разом із представникам Національної поліції. За час карантину фахівці управління взяли участь у 858 комісійних перевірках та  винесли  попередження про порушення протиепідемічних вимог.

Здійснюється постійний контроль та моніторинг роботи закладів торгівлі харчовими продуктами і непродовольчими товарами, закладів громадського харчування, агропродовольчих ринків, салонів краси та перукарень. Постійно здійснюються перевірка автоперевізників.

Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби контролюють якість проведення дезінфекції завдяки проведенню лабораторних досліджень.

Згідно з розпорядженнями Козелецької районної державної адміністрації також відбуваються позапланові перевірки суб’єктів господарювання, що розташовані на територіях, визнаних зоною підвищеної уваги у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом COVID-19.

За період карантину спеціалістами Бахмацького районного управління Держпродспоживслужби  проведено 675 моніторингових обстежень продовольчих і непродовольчих  магазинів, агропродовольчого ринку, закладів громадського харчування, автотранспортних підприємств і перукарень. Також здійснений контроль якості дезінфекції на 116 об’єктах.

Протягом першого тижня листопада фахівці вже провели санітарно-епідеміологічні обстеження близько півтора десятка об’єктів нагляду.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.