Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 01:45:04

Керівники комунальних підприємств Ніжина прозвітували про підсумки діяльності за 9 місяців

06.11.2020   13:29Агенцiя

5 листопада під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося заслуховування звітів керівників комунальних підприємств міста за результатами діяльності 9 місяців 2020 року.

У засіданні взяли участь секретар міської ради Валерій Салогуб, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, радник міського голови Сергій Осадчий, начальник фінансового управління Людмила Писаренко, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш.

Про економічні показники роботи звітували керівники 9 комунальних підприємств міста: КП «Виробниче управління комунального господарства», КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП «Служба Єдиного Замовника», КП «Керуюча компанія «Північна», КП «Комунальний ринок», КП «Оренда комунального майна», КП «Відділ архітектурно-технічного планування та проектування», КП «Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва», ДКП ТРК “Ніжинське телебачення».

Під час доповідей розповіли про роботу підприємств упродовж 3 кварталу 2020 року та окреслили проблемні питання, вирішення яких дозволить працювати без перебоїв, а також поінформували про основні завдання, які стоять перед ними у майбутньому.

В цілому робота комунальних підприємств за результатами 9 місяців 2020 року стабілізована, підприємства працюють з прибутком. Але є підприємства, які не досягли виконання запланованих показників і такі, що за 9 місяців отримали збитки.

Після заслуховувань звітів керівників міський голова надав рекомендації щодо підвищення ефективності фінансово-господарської діяльності та вжиття заходів організаційного та розпорядчого характеру підприємств. «Підприємствам потрібно постійно впроваджувати інноваційні проекти та програми для отримання кращих результатів діяльності, враховувати всі складові, які впливають на прибуток. Комунальні установи не повинні втрачати довіри громади та забезпечувати ефективну і результативну роботу», - зазначив Анатолій Валерійович.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.