Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 січня, 09:25:07

Керівники комунальних підприємств Ніжина прозвітували про підсумки діяльності за 9 місяців

06.11.2020   13:29Агенцiя

5 листопада під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося заслуховування звітів керівників комунальних підприємств міста за результатами діяльності 9 місяців 2020 року.

У засіданні взяли участь секретар міської ради Валерій Салогуб, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, радник міського голови Сергій Осадчий, начальник фінансового управління Людмила Писаренко, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш.

Про економічні показники роботи звітували керівники 9 комунальних підприємств міста: КП «Виробниче управління комунального господарства», КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП «Служба Єдиного Замовника», КП «Керуюча компанія «Північна», КП «Комунальний ринок», КП «Оренда комунального майна», КП «Відділ архітектурно-технічного планування та проектування», КП «Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва», ДКП ТРК “Ніжинське телебачення».

Під час доповідей розповіли про роботу підприємств упродовж 3 кварталу 2020 року та окреслили проблемні питання, вирішення яких дозволить працювати без перебоїв, а також поінформували про основні завдання, які стоять перед ними у майбутньому.

В цілому робота комунальних підприємств за результатами 9 місяців 2020 року стабілізована, підприємства працюють з прибутком. Але є підприємства, які не досягли виконання запланованих показників і такі, що за 9 місяців отримали збитки.

Після заслуховувань звітів керівників міський голова надав рекомендації щодо підвищення ефективності фінансово-господарської діяльності та вжиття заходів організаційного та розпорядчого характеру підприємств. «Підприємствам потрібно постійно впроваджувати інноваційні проекти та програми для отримання кращих результатів діяльності, враховувати всі складові, які впливають на прибуток. Комунальні установи не повинні втрачати довіри громади та забезпечувати ефективну і результативну роботу», - зазначив Анатолій Валерійович.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 09:14

26 січня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку 09:08

У зв’язку з трагедією, що сталася у Харкові, коли під час пожежі у пансіонаті «Золотий час» загинули 15 осіб, Президент України дав доручення створити державну комісію, яка з'ясовуватиме причини трагедії. Крім того, у Мінсоцполітики заявили, що терміново почнуть проводити перевірки подібних установ.

Презентували виставку

Презентували виставку "Українська революція 1917-1921: регіональний вимір" 08:18

22 січня в Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено презентацію виставки Українського інституту національної пам’яті «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір».

З підприємства стягнуто майже 70 тисяч гривень плати за порушення правил проїзду автомобільними дорогами

З підприємства стягнуто майже 70 тисяч гривень плати за порушення правил проїзду автомобільними дорогами 08:09

Господарський суд Київської області задовольнив позов Чернігівської обласної прокуратури, заявлений в інтересах Державної служби України з безпеки на транспорті, про стягнення із товариства з обмеженою відповідальністю плати за перевезення транспортним вантажу з перевищенням максимальних вагових параметрів.