Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 січня, 05:31:49

У Чернігові зміни фасадів багатоповерхівок та встановлення на них зовнішнього інженерного обладнання треба буде погоджувати

06.11.2020   11:31Агенцiя

В місті існує проблема спотворення фасадів багатоквартирних будинків клаптиковим утепленням з кольоровими рішеннями, що відрізняються від кольору фасаду всього будинку, хаотичного встановлення технічних елементів, систем кондиціонування повітря тощо.

Окрім того, практично будь-які перелічені роботи пов’язані з втручанням у несучі конструкції будинку, що призводить до поступової руйнації останніх.

Щоб це питання вирішити, виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив Правила зміни фасадів багатоквартирних будинків та встановлення на таких фасадах зовнішнього інженерного обладнання у м.Чернігові. Відповідне рішення прийняте на його засіданні сьогодні, 5 листопада.

Проєкт та аналіз регуляторного впливу цього акту були оприлюднені з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень на вебпорталі Чернігівської міської ради у розділі «Публічна інформація» (підрозділ «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів») 21 вересня. У термін, передбачений для його обговорення, до управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради зауважень і пропозицій не надходило, - повідомив начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний.

Затверджені Правила регламентують вимоги щодо зовнішнього утеплення фасадів багатоповерхівок існуючого житлового фонду на території міста та/або встановлення на таких фасадах зовнішнього інженерного обладнання, що здійснюється власниками, співвласниками, балансоутримувачами, ОСББ, управителями багатоквартирних будинків.

Відтепер той, хто бажає змінити фасад багатоквартирного будинку, повинен отримати погодження на виконання зазначених робіт, замовити розроблення паспорта опорядження фасаду, надати управлінню архітектури та містобудування міськради ряд необхідних документів.

Протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви та інших документів погоджується зміна фасаду або надається аргументована відмова. Після виконання зміни фасаду заявник письмово повідомляє Управління про закінчення робіт та надає фотофіксацію зміни фасаду багатоквартирного будинку.

Ті особи, які провели зміну фасаду багатоквартирного будинку з порушенням цих Правил, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 60 нових випадків COVID-19

Виявлено 60 нових випадків COVID-19 16:33

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35

Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.