Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 січня, 09:48:24

Пріоритет ОДА – якісні проєкти ДФРР, спрямовані на економічне зростання Чернігівщини

06.11.2020   10:45Агенцiя

На цьому наголосила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко під час засідання регіональної комісії з попереднього відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР.

- Основні пріоритети на 2021 рік – це прискорення економічного зростання регіонів, розвиток мережі надання якісних публічних послуг, реалізація ініціативи Президента України «Туристичні магніти» України. Участь у конкурсі проєктів, які можуть бути реалізовані коштом Державного фонду регіонального розвитку, – це можливість досягти зазначених цілей. Ми повинні на 2021 рік відібрати якісні проєкти, які будуть спрямовані на економічний розвиток, створення додаткових робочих місць та залучення інвестицій, - зауважила голова облдержадміністрації.

Учасники наради обговорили затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 4 листопада поточного року зміни до складу регіональної комісії. Згідно з ним до комісії входять 15 фахівців та експертів, що переймаються питаннями регіонального, соціально-економічного та інвестиційного розвитку області. Серед них п'ятеро представників ОДА, шестеро представників громадських організацій та чотири представники наукової сфери, експерти регіонального розвитку.
 
У ході засідання члени комісії встановили термін проведення оцінки проєктів та програм, які були подані для участі у конкурсі. Оцінювання проєктів триватиме до 23 листопада поточного року включно. Також комісія вирішила з 6 по 15 листопада поточного року провести додатковий конкурс інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, які оцінюватимуть з 17 по 23 листопада включно.

Окрім цього, комісія затвердила попередній перелік технічних завдань на конкурс інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2021 році. Серед найбільш перспективних напрямків – ті, що стимулюватимуть зростання економічної спроможності громад.

Олександр Понуренко, регіональний адміністратор онлайн-платформи ДФРР, поінформував учасників зустрічі про процедуру реєстрації членів регіональної комісії та оцінювання проєктів на онлайн-платформі ДФРР.

Підсумовуючи засідання, Анна Коваленко зазначила, що від якості підготовлених проєктів залежить шанс їх втілення у життя. Тому проєкти регіонального розвитку, які отримають фінансування ДФРР у 2021 році, мають бути спрямовані на розкриття внутрішнього потенціалу регіону, співробітництво громад та стимулювання підприємництва регіону.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: до уваги водіїв: з 26 по 31 січня - перекриття руху по вул. Пушкіна

Чернігів: до уваги водіїв: з 26 по 31 січня - перекриття руху по вул. Пушкіна 09:38

Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту.

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 09:14

26 січня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку 09:08

У зв’язку з трагедією, що сталася у Харкові, коли під час пожежі у пансіонаті «Золотий час» загинули 15 осіб, Президент України дав доручення створити державну комісію, яка з'ясовуватиме причини трагедії. Крім того, у Мінсоцполітики заявили, що терміново почнуть проводити перевірки подібних установ.

Презентували виставку

Презентували виставку "Українська революція 1917-1921: регіональний вимір" 08:18

22 січня в Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено презентацію виставки Українського інституту національної пам’яті «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір».