Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 05:32:24

Пріоритет ОДА – якісні проєкти ДФРР, спрямовані на економічне зростання Чернігівщини

06.11.2020   10:45Агенцiя

На цьому наголосила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко під час засідання регіональної комісії з попереднього відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР.

- Основні пріоритети на 2021 рік – це прискорення економічного зростання регіонів, розвиток мережі надання якісних публічних послуг, реалізація ініціативи Президента України «Туристичні магніти» України. Участь у конкурсі проєктів, які можуть бути реалізовані коштом Державного фонду регіонального розвитку, – це можливість досягти зазначених цілей. Ми повинні на 2021 рік відібрати якісні проєкти, які будуть спрямовані на економічний розвиток, створення додаткових робочих місць та залучення інвестицій, - зауважила голова облдержадміністрації.

Учасники наради обговорили затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 4 листопада поточного року зміни до складу регіональної комісії. Згідно з ним до комісії входять 15 фахівців та експертів, що переймаються питаннями регіонального, соціально-економічного та інвестиційного розвитку області. Серед них п'ятеро представників ОДА, шестеро представників громадських організацій та чотири представники наукової сфери, експерти регіонального розвитку.
 
У ході засідання члени комісії встановили термін проведення оцінки проєктів та програм, які були подані для участі у конкурсі. Оцінювання проєктів триватиме до 23 листопада поточного року включно. Також комісія вирішила з 6 по 15 листопада поточного року провести додатковий конкурс інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, які оцінюватимуть з 17 по 23 листопада включно.

Окрім цього, комісія затвердила попередній перелік технічних завдань на конкурс інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2021 році. Серед найбільш перспективних напрямків – ті, що стимулюватимуть зростання економічної спроможності громад.

Олександр Понуренко, регіональний адміністратор онлайн-платформи ДФРР, поінформував учасників зустрічі про процедуру реєстрації членів регіональної комісії та оцінювання проєктів на онлайн-платформі ДФРР.

Підсумовуючи засідання, Анна Коваленко зазначила, що від якості підготовлених проєктів залежить шанс їх втілення у життя. Тому проєкти регіонального розвитку, які отримають фінансування ДФРР у 2021 році, мають бути спрямовані на розкриття внутрішнього потенціалу регіону, співробітництво громад та стимулювання підприємництва регіону.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 676 нових випадків COVID-19

Виявлено 676 нових випадків COVID-19 19:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 квітня в області зафіксовано 676 нових випадків COVID-19.

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини