Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 05:50:19

Ніжин: прийнято рішення про призупинення заходів з ліквідації (розформування) військової частини А 4558

06.11.2020   10:30Агенцiя

5 листопада, під час засідання виконавчого комітету Ніжинський міський голова Анатолій Лінник зачитав відповідь заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації на звернення щодо розформування військової частини №4558.

У листі зазначено, що на базі зазначеної військової частини проводиться повний комплекс робіт з обслуговування ракетно-артилерійського озброєння. Освоєно і проводиться технічний супровід модернізації озброєння, військової техніки та стрілецької зброї для операції Об’єднаних сил.

Військова частина єдина в Збройних Силах України має безстрокову ліцензію на виробництво і ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення та на виробництво засобів активної оборони. Окрім цього, закриття військової частини це фінансові витрати у вигляді надходження до бюджету коштів від податків з доходу фізичних осіб та створення соціальної напруги через втрату роботи 230 працівників.

На даний час Міністерством оборони України прийнято рішення про призупинення заходів з ліквідації (розформування) військової частини А 4558.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.