Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 05:55:23

Чернігів: права мешканців будинку під час розміщення нового магазину АТБ порушені не будуть

06.11.2020   10:24Агенцiя

Громадська організація «Чернігівська правозахисна спілка» отримала відповідь на запит щодо проведення реконструкції частини приміщень універмагу «Сіверський», який знаходиться на першому поверху житлового будинку № 35по вулиці Рокосовського.

Запит був направлений на підставі звернень мешканців будинку, яких турбувало питання законності реконструкціїта захисту їх прав.

З наданої відповіді випливає, що поруч з діючим магазином «СОЮЗ»планується розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів товариства «АТБ-МАРКЕТ», при цьому жодних конструкцій з боку двору житлового будинку не передбачено.

Отже згідно інформації управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради щодо законності проведення реконструкції нежитловихприміщень по вул. Рокоссовського, 35 маємо наступне.

Виконавчим комітетом Чернігівської міської ради було прийняте рішеннявід 02.09.2020 № 375 щодо затвердження та надання містобудівних умов іобмеженьзабудови земельної ділянкитовариству з обмеженоювідповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» для реконструкції нежитлових орендованихприміщень для розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарівпо вул. Рокоссовського, 35 в м. Чернігові.
Вказане рішення приймалося на підставі звернення товариства зобмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» до міського голови та копійдокументів, які передбаченні статтею 29 Закону України «Про регулюваннямістобудівної діяльності».
Містобудівні умови та обмеження є частиною вихідних даних дляпроектування об’єкта. Завдання на проектування об’єктів складається ізатверджується замовником за погодженням із проектувальником.

Самезавданням на проектування визначається обґрунтовані вимоги замовника допланувальних, архітектурних, інженерних і технологічних рішень об’єктів, йогоосновних параметрів.
Управлінням архітектури та містобудування міської ради 30.09.2020 бувпогоджений генеральний план та плани опорядження зовнішніх фасадів длярозміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вул.Рокоссовського, 35. Вказані креслення були виконанні ТОВ «Інжиніринговакомпанія «Будпроект плюс» м. Дніпро.

За генеральним планом розвантажувальна рампа буде розміщена зголовного фасаду магазину без прибудов та надбудов. Жодних конструкцій збоку двору житлового будинку не передбачено.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 676 нових випадків COVID-19

Виявлено 676 нових випадків COVID-19 19:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 квітня в області зафіксовано 676 нових випадків COVID-19.

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини