Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 січня, 10:09:00

Чернігів: права мешканців будинку під час розміщення нового магазину АТБ порушені не будуть

06.11.2020   10:24Агенцiя

Громадська організація «Чернігівська правозахисна спілка» отримала відповідь на запит щодо проведення реконструкції частини приміщень універмагу «Сіверський», який знаходиться на першому поверху житлового будинку № 35по вулиці Рокосовського.

Запит був направлений на підставі звернень мешканців будинку, яких турбувало питання законності реконструкціїта захисту їх прав.

З наданої відповіді випливає, що поруч з діючим магазином «СОЮЗ»планується розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів товариства «АТБ-МАРКЕТ», при цьому жодних конструкцій з боку двору житлового будинку не передбачено.

Отже згідно інформації управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради щодо законності проведення реконструкції нежитловихприміщень по вул. Рокоссовського, 35 маємо наступне.

Виконавчим комітетом Чернігівської міської ради було прийняте рішеннявід 02.09.2020 № 375 щодо затвердження та надання містобудівних умов іобмеженьзабудови земельної ділянкитовариству з обмеженоювідповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» для реконструкції нежитлових орендованихприміщень для розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарівпо вул. Рокоссовського, 35 в м. Чернігові.
Вказане рішення приймалося на підставі звернення товариства зобмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» до міського голови та копійдокументів, які передбаченні статтею 29 Закону України «Про регулюваннямістобудівної діяльності».
Містобудівні умови та обмеження є частиною вихідних даних дляпроектування об’єкта. Завдання на проектування об’єктів складається ізатверджується замовником за погодженням із проектувальником.

Самезавданням на проектування визначається обґрунтовані вимоги замовника допланувальних, архітектурних, інженерних і технологічних рішень об’єктів, йогоосновних параметрів.
Управлінням архітектури та містобудування міської ради 30.09.2020 бувпогоджений генеральний план та плани опорядження зовнішніх фасадів длярозміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вул.Рокоссовського, 35. Вказані креслення були виконанні ТОВ «Інжиніринговакомпанія «Будпроект плюс» м. Дніпро.

За генеральним планом розвантажувальна рампа буде розміщена зголовного фасаду магазину без прибудов та надбудов. Жодних конструкцій збоку двору житлового будинку не передбачено.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась виїзна робоча нарада щодо облаштування скейт майданчику

Ніжин: відбулась виїзна робоча нарада щодо облаштування скейт майданчику 10:03

22 січня на запрошення начальника відділу фізичної культури та спорту Павла Глушка завітав до Ніжина президент Всеукраїнської федерації скейтбордингу Євген Кондратович.

Чернігів: до уваги водіїв: з 26 по 31 січня - перекриття руху по вул. Пушкіна

Чернігів: до уваги водіїв: з 26 по 31 січня - перекриття руху по вул. Пушкіна 09:38

Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту.

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 09:14

26 січня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку 09:08

У зв’язку з трагедією, що сталася у Харкові, коли під час пожежі у пансіонаті «Золотий час» загинули 15 осіб, Президент України дав доручення створити державну комісію, яка з'ясовуватиме причини трагедії. Крім того, у Мінсоцполітики заявили, що терміново почнуть проводити перевірки подібних установ.