Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 07:21:45

Верховний Суд визнав право держпідприємства на користування земельною ділянкою площею понад 11 га

06.11.2020   08:23Агенцiя

Верховний Суд погодився із доводами прокуратури і залишив без змін судові рішення попередніх інстанцій про відмову у задоволенні позову одного з господарських товариств до «Ніжинського комбінату хлібопродуктів» про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею понад 11 га у м. Бахмач.

Вступ у розгляд вказаної справи здійснено Чернігівською обласною прокуратурою за результатами вивчення законності вибуття майна державного підприємства, що входить до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, у приватну власність.

Прокурором у судах першої та апеляційної інстанції доведено необґрунтованість аргументів товариства щодо визнання за ним права користування спірною ділянкою у зв’язку із набуттям права власності на об’єкти нерухомості, що на ній розташовані.

Крім того, позивач не належить до кола осіб, які згідно із Земельним кодексом України можуть використовувати земельну ділянку на праві постійного користування.

На цій земельній ділянці продовжують перебувати об’єкти нерухомого майна, що є державною власністю та належать держпідприємству на праві повного господарського відання.

Крапку у цьому спорі поставлено Верховним Судом за результатами розгляду касаційної скарги позивача, яку Судом відхилено.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.