Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 січня, 10:08:32

Відбулося засідання позачергової 82 сесії Ніжинської міської ради VII скликання

04.11.2020   10:50Агенцiя

3 листопада відбулося засідання позачергової 82 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У засіданні взяли участь 23 депутата.

На порядок денний винесено 3 проекти рішень.

Одноголосно прийняли рішення «Про внесення змін до рішення міської ради  VII скликання від 24 грудня 2019 року № 8-65/2019  «Про бюджет Ніжинської міської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік». Відповідно до рішення додатково з міського бюджету виділили для Ніжинської центральної міської лікарні виділили 1 млн 400 тис.грн. на придбання пральної машини, 10 кисневих концентраторів, автоклаву в стерилізаційну, 2 електрокардіографів, засобів індивідуального захисту у сумі 500 000, 35 медичних ліжок, 14 матраців, 35 тумбочок, 160  комплектів постільної білизни, 80 подушок.

Розглянуто питання щодо додаткового перепрофілювання ліжок КНП «Ніжинська ЦМЛ ім. М.Галицького»  для надання допомоги хворим на COVID-19.

Депутати міської ради вказують на те, що міська лікарня є власністю Ніжинської  міської об’єднаної територіальної громади в особі Ніжинської міської ради Чернігівської області, і тому остання має повне право вирішувати вносити кардинальні зміни у функціонування закладу чи ні.

За рахунок коштів місцевого бюджету лікарня була максимально підготовлена до надання медичних послуг населенню громади, враховуючи вимоги НСЗУ. Фінансування лікарні і на разі продовжується.

КНП  «Ніжинська ЦМЛ ім. М.Галицького» надає наступні медичні послуги по програмі медичних гарантій:
- хірургічні операції у стаціонарних умовах;
- стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;
- лікування гострого мозкового інсульту в стаціонарних умовах;
- амбулаторна вторинна медична допомога дорослим та дітям;
- езофагогастродуоденоскопія;
- психіатрична допомога;
- діагностика, лікування та супроводження осіб з ВІЛ;
- лікування хворих на  COVID-19.

Стаціонарна допомога пацієнтам надається цілодобово (у тому числі хворим хірургічного, травматологічного профілю, з мозковим інсультом, коронавірусною хворобою, дитячому населенню, тощо).

У повному обсязі вищевказану допомогу не надає жоден інший заклад в суміжних районах.  Тому,  у разі  додаткового перепрофілювання ліжок в лікарні для хворих на COVID-19, населення Ніжинської міської ОТГ залишиться без належної медичної допомоги з інших напрямів.

Окрім того, у зв’язку з проведенням реконструкції головного корпусу, у лікарні всього функціонує 240 ліжок.

Депутати Ніжинської міської ради категорично проти додаткового перепрофілювання ліжок для надання допомоги хворим на COVID-19 та вбачають розгортання ліжок для лікування хворих на коронавірусну хворобу на базі КНП  «Ніжинська ЦРЛ».

Листи-звернення направлені до голови Чернігівської обласної державної адміністрації та до начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Ведення вагітності та пологи. Результати пресбрифінгу НСЗУ

Ведення вагітності та пологи. Результати пресбрифінгу НСЗУ 10:06

З 1 квітня 2020 року жінки можуть обирати, у кого та де спостерігати неускладнену вагітність. У свого сімейного лікаря чи у гінеколога в жіночій консультації. Крім того, українки мають право на вибір гінеколога, який буде вести вагітність, та вибір пологового будинку, в якому народжувати. При цьому місце проживання чи прописки не має значення. Жодних благодійних внесків платити не потрібно.

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг

Конкурс для ЗМІ на тему доступних адміністративних послуг 09:47

Програма «U-LEAD з Європою», напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення, продовжує конкурс журналістських робіт для ЗМІ «Наближаючи послуги» до 11 лютого 2021 року.

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки 09:43

Бачили картини з камінців на стінах будівель? Їх створили художники 1960-1990-х років. Подібні мозаїки митців Х-ХІІІ століття і досі прикрашають храми України. Вони пережили війни, стихійні лиха, різні режими, але в сучасному міському просторі більш нові роботи, виконані тими ж візантійськими техніками, виявилися зайвими. В останні 10 років їх активно знищують.

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину

Візит заступника міністра розвитку громад та територій України на Чернігівщину 09:08

16 січня заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря в рамках робочої поїздки на Чернігівщину ознайомився з ходом реставрації будівлі обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм у Чернігові та огляд території у Новгород-Сіверському, де незабаром має розпочатися будівництво майбутньої набережної.

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів

За 2020 рік до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло близько восьми тисяч справ та матеріалів 08:49

Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки передбачає розробку системи вимірювання ефективності судової системи, механізмів її застосування через чітку та прозору політику забезпечення якості судочинства та стандарти ефективності.