Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 січня, 10:25:51

Чернігів: реконструйований дощевідвід у Чорториївському яру витримав осінні дощі

03.11.2020   11:22Агенцiя

Роботи в Чорториївському яру вийшли на фінішну пряму. Вже облаштовано близько 230-ти погонних метрів бетонного лотка, який спрямовуватиме дощову воду в бік Стрижня.

Раніше навколишню місцевість через особливості розташування постійно підтоплювало, але нова конструкція гідно витримала нещодавні осінні зливи.

- Під час опадів вже можна було спостерігати, що виходів чи підйому води, з якими не зміг би справитись лоток, не було. Ми вже частково завершуємо роботи по благоустрою. Ще є ряд робіт по інженерним мережам: треба підняти колодязі, доставити зливоприймачі, тобто такі косметичні, більш організаційні роботи, - але в принципі пропускна здатність достатня і питань після цих дощів не було, все пройшло в межах лотка, - коментує головний інженер підприємства-підрядника «UTB-ІНЖИНІРІНГ» Ігор Райхіль.

Наразі головним завданням, яке спеціалісти компанії мають виконати найближчим часом, є будівництво на глибині шести метрів приймальної камери біля каналізаційної насосної станції. Переключення на неї колекторів, за словами Ігоря Райхіля - це найскладніший етап усього проєкту. Адже зупиняти їх - не можна.

 - Зараз вже частково зроблені земляні роботи, ми зрізали земляний насип біля насосної. По трасі будуть ще додатково облаштовуватися свердловини для водопониження - тому, що тут ускладнюються роботи тим, що високо рівні ґрунтових вод і трасування існуючих каналізаційних колекторів викликає певні труднощі з безпосереднім розміщенням каналізаційної камери і виконанням робіт, - додав інженер.

Цікаво, що конструкція зливового лотка допускає можливість його нарощення, якщо буде така потреба. Але, на думку Ігоря Райхіля, більш актуальною є його добудова до Стрижня і облаштування хоча б мінімальної системи очищення стоків.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась виїзна робоча нарада щодо облаштування скейт майданчику

Ніжин: відбулась виїзна робоча нарада щодо облаштування скейт майданчику 10:03

22 січня на запрошення начальника відділу фізичної культури та спорту Павла Глушка завітав до Ніжина президент Всеукраїнської федерації скейтбордингу Євген Кондратович.

Чернігів: до уваги водіїв: з 26 по 31 січня - перекриття руху по вул. Пушкіна

Чернігів: до уваги водіїв: з 26 по 31 січня - перекриття руху по вул. Пушкіна 09:38

Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту.

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

В області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 09:14

26 січня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку

На Чернігівщині перевірять, як дотримуються пожежної та техногенної безпеки заклади для людей похилого віку 09:08

У зв’язку з трагедією, що сталася у Харкові, коли під час пожежі у пансіонаті «Золотий час» загинули 15 осіб, Президент України дав доручення створити державну комісію, яка з'ясовуватиме причини трагедії. Крім того, у Мінсоцполітики заявили, що терміново почнуть проводити перевірки подібних установ.