Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 14:00:05

Заступник керівника обласної прокуратури та представники Офісу Омбудсмана відвідали Менську виправну колонію № 91

31.10.2020   08:45Агенцiя

З метою забезпечення координації спільної діяльності заступник керівника обласної прокуратури Грюк В.В. та регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Жмака І.М. та Лепеха А.Г. 29.10.2020 відвідали державну установу «Менська виправна колонія (№ 91)».

Під час спільного заходу здійснено обхід території, виробничих, житлових приміщень, медичної частини та їдальні установи.

Особливу увагу, з настанням опалюваного сезону, приділено стану матеріально-побутового забезпечення, харчування в’язнів, відповідності порядку тримання засуджених вимогам нормативно-правових актів.

За результатами відвідування проведено спільний прийом засуджених, яким надано роз’яснення законодавства, отримано звернення за якими проводитимуться перевірки.

Питання захисту конституційних прав осіб, застосування до громадян примусових заходів, поновлення прав осіб є спільним для органів прокуратури та Омбудсмана і проведення спільних заходів сприяє покращенню стану законності в місцях несвободи.
    
Довідково: Генеральним прокурором та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини 01.07.2020 укладено Меморандум про співпрацю, спрямовану на запобігання вчиненню, виявлення та припинення порушень прав і свобод людини в діяльності правоохоронних органів, запобігання катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини