Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 11:42:50

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

30.10.2020   08:40Агенцiя

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Зокрема, в цей період здійснено 916 санітарно-епідеміологічних обстежень агропродовольчих ринків. Перевірено також 11088 об'єктів торгівлі продовольчими і 2505 - непродовольчими товарами, 192 перукарні, 1233 заклади громадського харчування, 674 дитячі садки і  940 загальноосвітніх шкіл щодо створення безпечних  умов перебування  учнів  та працівників. Протягом 9 місяців спеціалістами обстежено 6  гуртожитків закладів освіти та 7 закладів професійно-технічної освіти.

За результатами перевірок складений 41 протокол про адміністративне правопорушення за статтею  44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», в тому числі 37 по закладах громадського харчування і 4 – по агропродовольчих ринках.

Крім того, протягом звітного періоду здійснено 66 перевірок пунктів проведення тестування зовнішнього незалежного оцінювання (з них 32 перевірки перед пробною сесією та 34 – перед основною) і 158 перевірок громадського транспорту. Також фахівці у сфері санітарного законодавства обстежили 1 автовокзал і 7 автостанцій.

З метою інформування щодо виконання правил гігієни, попередження інфікування та поширення коронавірусу і дотримання посиленого дезінфікуючого режиму активно проводилась роз’яснювальна робота, якою було охоплено понад 13 з половиною тисяч громадян.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини