Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 12:17:33

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

28.10.2020   14:24Агенцiя

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 5-го Державного пожежно-рятувального посту у складі 3-х чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки. За словами сусідів в оселі мала перебувати господарка.

Рятувальники, які працювали в апаратах захисту органів дихання та зору, в одній з кімнат помешкання виявили 66-річну жінку та вивели її з небезпечної зони.

На щастя вона не постраждала. О 20:20 пожежу було локалізовано, а о 20:50 остаточно ліквідовано. Вогнем пошкоджено 2 м.кв. стіни будинку й знищено речі домашнього вжитку.

Причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі.  

УДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини