Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 01:28:01

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 22 порушеня Правил рибальства

23.10.2020   14:33Агенцiя

За тиждень з 15 по 22 жовтня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

Так, складено дев’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та п’ять протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) .

Крім цього, складено вісім актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 15 кг риби та 22 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 24 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 29 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 430 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 7 956 грн.

Для прикладу, 14 жовтня Чернігівським рибоохоронним патрулем на озері поблизу смт Сосниця викрито місцевого жителя із 2 од. сіток зяберних (одностінних). В протизаконний спосіб порушник виловив 2 кг риби: плітка – 14 екз., плоскирка – 6 екз., в'язь – 4 екз та по 1 екз. щуки та окуня. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 2 295 грн.

Того саме дня на озері поблизу с. Іванівка Чернігівського району рибпатруль виявив мешканців с. Іванівка та м. Чернігів, які за допомогою сітки зяберної виловили 11 екз. синця, загальною вагою 1 кг. Завдано збитків у розмірі 935 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу та заборонені знаряддя лову вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини