На Козелеччині рибпатрулем викрито браконьєрів з 9 кг незаконно добутої риби
Днями Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Козелецького району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На озері поблизу с. Самійлівка двоє чоловіків виловлювали рибу за допомогою 2 од. сіток. До тенет браконьєрів потрапило 9 кг риби: щука - 11 екз., плітка – 34 екз. по 2 екз. лина і окуня та по 1 екз. синця і карася золотого (червонокнижного). Збитки, завдані рибному господарству України, склали 7 317 грн.
На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Козелецького ВП ГУНП в Чернігівській області.
Браконьєрами виявились мешканці с. Озерне та с. Савин. На правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до Козелецького районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.
Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Незаконно добуту рибу та заборонені знаряддя лову вилучено.
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).
Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.