Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 15:23:34

Особу засуджено за угон автомобіля та крадіжки

15.10.2020   08:36Агенцiя

Вироком Прилуцького міськрайонного суду раніше судимого місцевого жителя засуджено за вчинення угону легкового автомобіля, мопеда та ряд крадіжок чужого майна.

У судовому засіданні прокурором доведено, що раніше судимий  39 –річний мешканець м.Прилуки у березні – червні 2020 року вчинив ряд крадіжок чужого майна з домогосподарств в м.Прилуки та с.Дубовий Гай, також незаконно заволодів мопедом та 2 липня 2020 року незаконно заволодів легковим автомобілем прилучанина, що стояв біля багатоквартирного будинку.

Заслухавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки вчиненого злочину, суд, особу винного та обставини справи призначив  реальне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини