Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 19:56:47

У Чернігові виділені додаткові кошти на протиепідемічні заходи під час організації та проведення місцевих виборів

10.10.2020   09:48Агенцiя

509 тисяч гривень додатково виділені в місті Чернігові на здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Це рішення на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 року № 846 прийняв виконком Чернігівської міської ради 9 жовтня.

Коментуючи проект рішення перед голосуванням виконкому, заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако зазначив, що воно є технічним, оскільки, відповідно до законодавства, органи місцевого самоврядування повинні забезпечити виборчі дільниці необхідними протиепідемічними заходами під час організації проведення виборів.

- Ці 509 тисяч ми виділяємо для того, щоб дільниці були забезпечені необхідним у день голосування і щоб чернігівці знали, що дільниці оброблені протиепідемічними засобами, а члени комісії забезпечені тим, чим мають бути забезпечені. Щоб жителі Чернігова могли не боятися йти на виборчі дільниці та голосувати 25 жовтня, а члени виборчих комісій могли нормально відпрацювати цей день, - прокоментував він.

Згідно з прийнятим рішенням, фінуправління міської ради має виділити зазначені кошти з міського бюджету Чернігова, а чернігівська міська та дві районні в місті Чернігові територіальні виборчі комісії мають здійснити протиепідемічні заходи під час організації та проведення місцевих виборів у місті Чернігові 25 жовтня 2020 року, керуючись Порядком здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини