Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 01:55:05

Про найактуальніші питання життєдіяльності області - на онлайн-нараді в ОДА

07.10.2020   14:46Агенцiя

Голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко вчора, 6 жовтня, провів щотижневу нараду з керівниками департаментів та управлінь облдержадміністрації.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації нарада відбулась в онлайн-режимі. У її ході було обговорено найактуальніші питання життєдіяльності області.

Серед важливих - нестача медичної субвенції з державного бюджету, що може спричинити несвоєчасну виплату заробітної плати.

- З цього приводу вже мав розмову з Міністром охорони здоров’я України, направив листа до Прем’єр-міністра, також проінформував Президента. Сподіваємось, що субвенція буде направлена в область найближчим часом, - зазначив голова ОДА.

За кошти Державного фонду регіонального розвитку в області реалізуються 12 проєктів на загальну суму 92,7 млн грн. На рахунки розпорядників коштів вже надійшов 61,5 млн гривень. Використано 83,6% з них.

До завершення підходить один із таких проєктів - реконструкція будівлі під відділення екстреної медичної допомоги. Виконано майже 100% робіт. Інші проєкти також на стадії завершення.

Триває ремонт мостів та доріг в рамках державної програми «Велике будівництво». З 625 мільйонів, виділених на ці цілі Чернігівщині, використано вже близько 70%. Тож дорожня інфраструктура області активно зміцнюється та удосконалюється.
Уже протягом кількох місяців одним з найважливіших питань порядку денного є протидія поширенню коронавірусу. До переліку медустанов, де прийматимуть тяжких хворих на COVID-19, додані Чернігівська обласна та Бахмацька районна лікарні.

Зростає і кількість обстежень. Так, приміром, усі призовники цього року проходять ІФА-тестування. Цього тижня 121 новобранець з області піде служити до лав ЗСУ та інших військових підрозділів. Всього ж у жовтні-грудні цього року передбачається призвати на строкову військову службу 456 юнаків з Чернігівщини.

Безперечним позитивом минулого тижня стали численні перемоги чернігівських спортсменів на змаганнях різного рівня. Це і бокс, і стрільба, і настільний теніс.

Андрій Прокопенко привітав спортсменів із заслуженими нагородами та побажав їм подальших успіхів та нових перемог.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини