Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 14:19:34

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби у липні-вересні виявили 19 порушень законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

07.10.2020   12:51Агенцiя

Впродовж третього кварталу фахівці відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів провели 8 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

Проведено також 2 позапланові перевірки за ланцюгом постачання (виявлені порушення) та стану виконання суб’єктом господарювання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (порушення не виявлені).

За цей час виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні 19 одиниць продукції, а саме: 9 одиниць продукції, яка підпадає під дію «Технічного регламенту безпечності іграшок», затвердженого постановою КМУ № 151 від 28.02.2018; 8 одиниць продукції, яка підпадає під дію «Технічного регламенту безпеки низьковольтного електричного обладнання», затвердженого постановою КМУ № 1067 від 16.12.2015 та «Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання», затвердженого постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, і 2 одиниці продукції, яка підпадає під дію «Технічного регламенту радіообладнання», затвердженого постановою КМУ № 355 від 24.05.2008.

Відносно продукції, щодо якої виявлені порушення, застосовано 30 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів.

Також відділом відібрано 16 зразків продукції для проведення експертизи (випробування). За результатами експертиз встановлено неналежність 3 зразків.

Переважна більшість виявлених порушень стосується відсутності необхідного маркування чи неналежного маркування продукції, або документації, якою має супроводжуватися ця продукція.

Слід нагадати, що розповсюджувачі перед наданням продукції на ринок зобов’язані перевірити її на відповідність вимогам технічних регламентів, які поширюються на вказану продукцію.

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35

Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.

Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43

З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20

15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».

Президент України призначив державні стипендії трьом діячам культури з Чернігівщини 10:28

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 496/2026 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва». Серед стипендіатів – троє представників Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини