Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 08:38:01

Піротехніки ДСНС знищили два вибухонебезпечні предмети

07.10.2020   08:13Агенцiя

6 жовтня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм та ручну гранату РГД-33 часів Другої світової війни.

Напередодні о 12:20 біля с. Мала Кошелівка Ніжинського району, на території ботанічного заказника місцевого значення "Зайцеві сосни", місцеві жителі під час збирання грибів натрапили на предмет, за ознаками схожий на боєприпас й викликали рятувальників. Сапери, які прибули за викликом ідентифікували небезпечну знахідку, як артилерійський снаряд калібром 76 мм. Артснаряд було вивезено у безпечне місце та о 12:20 знищено.

Цього ж дня о 09:20 у Городнянському районі неподалік с. Дроздовиця, за аналогічних обставин люди виявили ручну гранату РГД-33. Боєприпас о 15:45 було  знищено.  

В обох випадках до приїзду саперів ДСНС місця виявлення вибухонебезпечних предметів були взяті під охорону співробітниками Національної поліції.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини