Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 22:08:54

Виявлено 93 нових випадків COVID-19

03.10.2020   17:51Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА за минулу добу зафіксовано 93 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Захворювання підтверджено у 38 чернігівців, 24 ніжинців, 9 жителів Варвинського району, шести - Чернігівського та стільки ж Козелецького, три нових випадки у Борзнянському районі, по два випадки у Ніжинському, Ріпкинському та Срібнянському районах, один випадок виявлений у Бахмацькому районі. З них перебувають на госпіталізації – 15, інші лікуються амбулаторно.

Станом на суботу, 3 жовтня, у Чернігівській області ще 82 пацієнти одужали від COVID-19. Серед них 17 чернігівців, 12 жителів Куликівського району, дев'ятеро ніжинців та стільки ж жителів Носівського району, семеро жителів Бобровицького та стільки ж Чернігівського району, шестеро прилучан, четверо жителів Срібнянського району, по троє жителів одужали у Бахмацькому, Корюківському та Ніжинському районах, по одному - у Менському та Борзнянському районах.
З них перебували на госпіталізації – 26, інші знаходилися на амбулаторному лікуванні.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 4534, з них:
- 2287 пацієнтів одужали;
- 1902 знаходяться на амбулаторному лікуванні;
- 252 перебувають на госпіталізації в ЗОЗ;
- 78 летальних випадків;
- 15 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу проведено ПЛР-тестувань - 506, ІФА-досліджень - 620.

- В області зафіксовано 2154 активних випадки підтвердженого діагнозу COVID-19. Просимо всіх жителів області дотримуватися карантинних обмежень, використовувати маски у громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції. Якщо у вас з'являються симптоми коронавірусної хвороби, просимо дотримуватися самоізоляції, повідомити сімейному лікарю та виконувати його рекомендації. В разі погіршення стану, телефонуйте 103, - зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини