Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 05:23:53

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові розглянула питання порядку денного

03.10.2020   08:52Агенцiя

1 жовтня, у міській раді відбулося засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Андрія Черненка взяли участь представники Управління патрульної поліції в Чернігівській області, структурних підрозділів міської ради та представники депутатського корпусу.

До порядку денного засідання були включені 20 питань:

    Звернення гр. Онищенка Д. А. з пропозицією встановлення дорожніх знаків 3.1 «Рух заборонено» від перехрестя вулиць Волонтерів – Добровольців - Партизанська до перехрестя вулиць Волонтерів - Стрілецька.
    Звернення голови ОСН «Бобровиця» Віктора В. М. з пропозицією встановити світлофорний об’єкт на існуючому нерегульованому пішохідному переході через вулицю Шевченка на перехресті з вулицею Бортнянського й облаштування його освітленням та будівництво тротуарів від пішохідних переходів до зупинок міського пасажирського транспорту «Вул. Д. Бортнянського».
    Звернення гр. Бондаренко С. М. з проханням узаконити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, що встановлені перед магазином по вулиці Всіхсвятська, 5.
    Звернення гр. Сєрик О. І. з проханням встановити світлофорний об’єкт біля СГТ «Роднічок», розташованого по вулиці Кільцева.
    Звернення гр. Євлах М. К з пропозицією встановлення дорожніх знаків 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» на перехресті проспекту Миру з вулицею Коцюбинського.
    Звернення мешканців будинків №№ 13, 20, 22 по вулиці Толстого з проханням встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, на повороті біля їх будинків.
    Звернення депутата Чернігівської міської ради Старікова Р. М. з пропозицією облаштувати нерегульованого пішохідного переходу біля будинку 11 по вулиці Попова.
    Колективне звернення мешканців вулиці Жабинського  з проханням облаштувати нерегульованого пішохідного переходу біля будинку 3 .
    Звернення гр. Чайки С. О. з проханням встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулиці Преображенська в районі зупинки міського пасажирського транспорту «Вал».
    Звернення гр. Чирви і Костюка з проханням встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулиці Андрусенка.
    Звернення мешканців будинку № 93 по проспекту Перемоги щодо заборони заїзду автомобільного транспорту на внутрішньо-дворову територію даного будинку.
    Звернення управління ЖКГ ЧМР з проханням розглянути електронну петицію гр. Польгуя М. Г., яка набрала необхідну кількість голосів на свою підтримку (258 із 250), щодо питання про ускладнення дорожнього руху на перехресті проспекту Миру і вулиці Олега Кошового (біля автозаправки "ОККО"), зокрема виїзду з вулиці  Олега Кошового на проспект Миру в напрямку центру міста.
    Звернення мешканців будинку № 49 по вул. В. Чорновола щодо перенесення зупинки громадського транспорту від даного будинку в інше місце.
    Звернення гр. Кузнецової С. І. з проханням встановити світлофорний об’єкт на перехресті вулиці Шевченка з вулицею Кленовою.
    Звернення депутата Чернігівської міської ради Старікова Р. М. з пропозицією облаштування регульованого пішохідного переходу на перехресті дороги Р56 (Михайло-Коцюбинське шосе) і вулиці В. Чкалова (Зарічний).
    Звернення депутата Чернігівської міської ради Старікова Р. М. з пропозицією оновлення дорожньої розмітки на нерегульованому пішохідному переході по вулиці Ціолковського (район «АЗС T&T NEFT»).
    Звернення депутата Чернігівської міської ради Старікова Р. М. з пропозицією встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки по вулиці Заньковецької на ділянці між вулицями Харківська і Транзитна.
    Звернення депутата Чернігівської міської ради Старікова Р. М. з пропозицією встановлення дорожнього знаку 2.1 «Дати дорогу» на перехресті вулиці Сєрікова з вулицею Б. Хмельницького (з боку вулиці Б. Хмельницького).
    Звернення депутата Чернігівської міської ради Старікова Р. М. з пропозицією облаштувати нерегульованого пішохідного переходу через вулицю Глібова між вулицями Невського і С. Носа (колишня вулиця Гайдара).
    Звернення ФОП Корень В. В. з проханням зміни циклограми світлофорного об’єкту на перехресті вулиці Старобілоуська з вулицею Ріпкінська.

Члени комісії під час розгляду питань враховували всі пропозиції депутатів міської ради та жителів міста, а також вимоги нормативних документів. Не всі сьогоднішні рішення задовольнили прохання заявників. Втім? визначальним щодо остаточного рішення з будь-якого нововведення є дотримання правил безпеки дорожнього руху.  

Протокол з рішенням комісії по кожному питанню найближчим часом буде розміщений на вебпорталі Чернігівської міської ради в рубриці "Публічна інформація" (розділ "Протоколи засідань комісій" - "Протоколи засідання постійно діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові).

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини