Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 12:20:19

В прикордонні виявили близько 20 кілограм макової соломки

03.10.2020   08:45Агенцiя

Макова соломка являє собою вкрай потужний наркотичний препарат, зараховується до категорії опіатних.

Головним наслідком вживання такого наркотику, звісно, вважається плачевний результат.

Саме від таких нарконаслідків правоохоронці Чернігівщини вберегли щонайменше одного нашого співвітчизника - 34-річного громадянина України «С», вилучивши у нього понад 20 кілограм наркотичної речовини – макової соломки.

Так, днями спільною слідчо-оперативною групою у складі офіцерів оперативно-розшукового відділу Чернігівського прикордонного загону та співробітників Національної поліції у Чернігівській області, на автодорозі між прикордонними селами неподалік лінії державного кордону  з Білоруссю, виявлено місцевого жителя одного з прикордонних сіл - громадянина України, у якого в сумці знаходилось чимало «наркозілля».  

Виявлену наркотичну речовину (макову соломку) вилучено для проведення експертного дослідження, власнику ж зілля загрожує відповідальність ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини