Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 17:08:19

Карантин не завадив знайти роботу

30.09.2020   14:08Агенцiя

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.

Чоловік з вищою агрономічною освітою, проте шукав роботу менеджера, адже донедавна певний час працював менеджером із закупівлі сільськогосподарської продукції, регіональним менеджером з продажу насінневого матеріалу, регіональним представником сільськогосподарських компаній.

На той момент надійним помічником для безробітного став кар’єрний радник – фахівець служби зайнятості, який забезпечував його індивідуальний супровід  при пошуку роботи. Разом вони склали індивідуальний план працевлаштування, спланували відвідування спеціальних заходів, зокрема семінарів з техніки пошуку роботи. Було успішно складено та надіслано потенційним роботодавцям резюме. Але, на жаль, у базі даних підходящих вакансій не з’являлося, а із запровадженням карантину шансів знайти роботу поменшало. Проте… не у сільськогосподарській галузі. З початком весняно польових робіт роботодавці активно шукали працівників.

Отож, в середині квітня до філії звернувся місцевий роботодавець - фермерсько-садівниче господарство «Золотий пармен» шукало агронома. І серед безробітних такий знайшовся. Після співбесіди та особистої зустрічі з роботодавцем було прийнято позитивне рішення щодо його працевлаштування. І ось вже майже півроку Андрій Сухаренко працює агрономом і ще жодного дня не пошкодував щодо свого часу обраної професії та прийнятого рішення.
                                                    

Коропська районна філія Чернігівського ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.