Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 07:03:18

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

29.09.2020   14:56Агенцiя

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Першим до особового складу і гостей звернувся з теплим словом наставника командир військової частини А4245 полковник Юрій Лісняк.

Привітати зі святом відданих воїнів і ветеранів частини завітала міський голова Ольга Попенко. Подякувала за сумлінне виконання службових обов’язків, побажала здоров’я та наснаги військовослужбовцям, їх сім’ям та вручила Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради.
 
Також під час мітингу командування частини оголосило святковий наказ, про нагородження кращих військовослужбовців. В списку нагороджуваних були офіцери, військовослужбовці за контрактом, солдати строкової служби та службовці.

За свої 65 років існування військова частина пройшла досить нелегкий шлях становлення і розвитку. За ці роки вона завоювала довіру народу і держави, виховала багато поколінь захисників-патріотів, які продовжують справу розбудови нашої держави у різних сферах діяльності.

Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих бійців.

Захід завершився святковим привітанням особового складу вихованцями загальноосвітньої школи №12.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.