Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 11:43:42

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

29.09.2020   14:20Агенцiя

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

ДП ВРП прийняла рішення притягнути суддю Новозаводського районного суду міста Чернігова Олександра Деркача до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження.

Окрім цього Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла рішення відмовити у притягненні до дисциплінарної відповідальності та припинити дисциплінарне провадження у справах стосовно 4 суддів.  Та відмовити у відкритті дисциплінарних справ за 15 скаргами (зверненнями).

Останні новини Чернігівщини

Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24

Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.

На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06

У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.

«Таке партнерство треба масштабувати»: начальник ОВА провів зустріч із делегацією Фінляндії 10:32

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів зустріч із заступником державного секретаря МЗС Фінляндії Пасі Хеллманом.

На Чернігівщині внаслідок атаки росіян поранена жінка: поліція документує наслідки 10:08

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівщину безпілотниками.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 32 небезпечних події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 31 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини